وبلاگ

خانه مشاغل خانگی
آگوست 21, 2016
دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه

عسل شهرضا با همكاري بسيج سازندگي برندسازي مي‌شود

مسئول قرارگاه بسيج سازندگي شهرضا:
عسل شهرضا با همكاري بسيج سازندگي برندسازي مي‌شود

 

منبع اخبار : سازمان بسيج سازندگي استان اصفهان ,
مسئول قرارگاه بسيج سازندگي شهرضا گفت: بسيج سازندگي شهرضا در نظر دارد با توجه به كيفيت مطلوب عسل توليد شده در اين شهرستان، براي برندسازي آن اقدام كند.
http://esfehan.sazandegi.ir/attachment/4120871.jpg

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادي به نقل از خبرگزاري تسنيم ، احمدرضا صفابخش در جمع خبرنگاران شهرستان با بيان اينكه اجراي اصول اقتصاد مقاومتي در تمامي سطوح يكي از مهم‌ترين تدابير رهبر معظم انقلاب است، اظهار داشت: براي تحقق اقتصاد مقاومتي نيازمند بسيج تمامي اقشار جامعه هستيم.

وي افزود: رهبر معظم انقلاب همواره در سال‌هاي اخير بر اقتصاد درون‌زا تأكيد داشته‌اند كه بايد با اتخاذ تدابير همه جانبه منويات رهبري را در اقتصاد مقاومتي به مرحله اقدام و عمل در آوريم.

مسئول قرارگاه بسيج سازندگي شهرضا گفت: رهبر معظم انقلاب با ابلاغ سياست‌هاي كلي اقتصاد مقاومتي در واقع مسير فعاليت‌هاي هر يك از نهادهاي اجرايي را مشخص كردند، در اين راستا هر يك از دستگاه‌‎هاي اجرايي بايد بر اساس شرح وظايف خود در اين زمينه اقدام كنند.

وي تصريح كرد: هدف نهايي از طرح عنوان اقتصاد مقاومتي در ادبيات اقتصادي كشور، تقويت زيرساخت‌هاي كشور در بخش‌هاي مختلف توليد، توزيع و افزايش ارزش افزوده و سرانه خالص ملي است.

صفابخش با بيان اينكه بسيج سازندگي در راستاي تحقق تدبير اقتصاد مقاومتي كه توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي تبيين شده فعاليت‌هاي مثمر ثمري انجام داده است، خاطرنشان كرد: رسالت اصلي بسيج سازندگي در سطح نواحي مقاومت بسيج، تحقق منويات رهبر انقلاب در بخش اقتصاد مقاومتي و تبديل آن به عنوان يك استراتژي اجرايي و الگوي عملي براي ساير نهادها است.

وي در تشريح برخي از فعاليت‌هاي بسيج سازندگي در شهرستان شهرضا گفت: يكي از مهم‌ترين خدمات بسيج سازندگي در شهرستان، توزيع تسهيلات اقتصاد مقاومتي بين متقاضيان ايجاد عرصه‌هاي مختلف بوده است.

مسئول قرارگاه بسيج سازندگي شهرضا افزود: در اين راستا در سال گذشته مبلغ 19 ميليارد ريال تسهيلات اقتصاد مقاومتي بين متقاضيان توزيع شده كه اين ميزان از تسهيلات زمينه ايجاد بيش از 170 عرصه و اشتغال بيش از 300 نفر را فراهم كرده است.

وي تصريح كرد: سازمان بسيج سازندگي امسال در راستاي اجراي بهتر طرح واگذاري تسهيلات اقتصاد مقاومتي و ايجاد عرصه‌هاي توليدي، اقدام به اجراي طرح «قطبي كردن عرصه‌هاي ايجاد شده» كرده است كه بر اساس آن مجموعه‌اي از عرصه‌هاي ايجاد شده در هر رشته، به عنوان يك قطب توليدي، مورد حمايت قرار مي‌گيرند.

صفابخش گفت: از جمله قطب‌هاي ايجاد شده و عرصه‌هايي كه در قالب اين طرح مورد حمايت قرار مي‌گيرند، عرصه‌هاي پرورش قارچ خوراكي، عسل و پرورش بلدرچين است.

وي اظهار داشت: بسيج سازندگي شهرضا در نظر دارد با توجه به كيفيت مطلوب عسل توليد شده در اين شهرستان، براي برندسازي آن اقدام كند.


نظر