پرورش دام سبك عرصه اي درامدزا براي جوان كرمانشاهي/ از 30 تا 200 گوسفند با 15 ميليون تومان وام
حامد مولايي بسيجي كارآفريني است كه توانسته است با استفاده از تسهيلات اقتصاد مقاومتي كه از ناحيه عشايري دريافت كرده است و با الگو گرفتن از اقتصاد مقاومتي باپرورش دام سبك به شعار سال جامه عمل بپوشاند/بسيج سازندگي.
http://www.sazandegi.ir/attachment/4610419.jpg

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بسيج سازندگي كرمانشاه ؛حامد مولايي يكي از پرورش دهندگان دام سبك در سرفيروزآباداست كه با پشتكار و قاطعيت تمام مشغول به كار است. وي در خصوص شرايط و چگونگي شروع اين كار، اظهار كرد: در سال هاي گذشته شغل هاي مختلفي را تجربه كردم.

پرورش دهنده دام سبك كرمانشاهي با بيان اينكه سازمان بسيج سازندگي با ارائه تسهيلات به عرصه هاي اقتصاد مقاومتي اميد را به قلبم برگردانيد گفت: با دريافت وام 15 ميليوني عرصه اقتصاد مقاومتي در سال 94؛ توانسته با خريد 30 راس گوسفند تعداد آن را به 200 راس گوسفند برساند.

فعال اقتصاد مقاومتي گفت: همه مي‌گفتند ضرر مي‌كني و اينكه اين كار در شان تو نيست اما با توكل بر خدا دل را به دريا زدم و ديدم كه سود بسيار فراواني دارد به خصوص با توجه به اينكه به نيت لباس عمل پوشاندن به بيانات حضرت آقا مبني بر جهاد اقتصاد نيز بود هم بركت بسيار زيادي دارد.

مولايي با اشاره به سود خالص ماهانه پرورش دام سبك گفت: ماهانه حداقل دو ميليون و پانصد هزار تومان سود مي كنم و اين مبلغ در هر ماه رو به رشد است.

وي گفت: خوشبختانه بازار فروش گوسفند در هر شرايط عالي است و هيچ وقت گوشت گوسفند روي دستت باقي نمي ماند.

پرورش دهنده دام سبك كرمانشاهي گفت: اين موفقيت را مديون بسيج سازندگي هستم كه با سرمايه گذاري در ترويج سياست هاي اقتصاد مقاومتي قدم خيري در موفقيت جوانان برداشته است.

وي با بيان اينكه فروش گوسفند از ۳۰۰ هزار تومان آغاز مي‌شود تا حدود ۹۰۰ هزار تومان هم با توجه به شرايط وزني و گوشتي ‘وسفند بستگي دارد گفت: با درامدي كه در اين عرصه به دست آوردم تصميم دارم كار خود را گسترش بدهم و در سال آينده با جديت بيشتر به كار خود ادامه دهم تا بلكه سهمي در تقويت اقتصاد كشورم داشته باشم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *