كارآفرين ايجرودي براي 50 نفر اشتغال ايجاد كرد/اقتصاد مقاومتي اعتقاد مقاومتي مي خواهد
http://zanjan.sazandegi.ir/attachment/4495740.jpg
منبع اخبار : روابط عمومي سازمان بسيج سازندگي ,
صفرعلي عاشوري با بيان اينكه اقتصاد مقاومتي ملزم به داشتن اعتقاد مقاومتي است، گفت: جوانان مي توانند با گذراندن دوره هاي آموزشي و كسب مهارت هاي كافي براي خود و ديگران اشتغال ايجاد نمايند.

صفرعلي عاشوري« كارآفرين ايجرودي»بابيان اينكه براي شروع كار زنبورداري 30 ميليون تومان از بسيج سازندگي سپاه ناحيه ايجرود وام دريافت كردم، اظهار كرد: طبق ابتكار و خلاقيت خودم زنبورهاي عسل را كه به صورت دسته جمعي به كندوي هدايت مي كنم.

وي با اشاره به اينكه پورعه- دسته هاي زنبور عسل- را با جلب ملكه با جمع آوري آن در گردن و دست هاي خود در كندوي مورد نظر جمع مي كند، افزود: اين كار باعث مي شود زنبورهاي عسل بدون آسيب وارد كندو شوند.

كارآفرين ايجرودي با بيان اينكه براي آموزش حرفه زنبورداري به صورت داوطلبانه به روستاهاي شهرستان ايجرودمي رود،اضافه كرد: در سال جاري به 10 روستا بدون دريافت هزينه و رايگان به روستاها مي روم تا جوانان مشتاق را در اين زمينه راهنمايي و براي شروع كار به آن ها كمك كنم.

http://zanjan.sazandegi.ir/attachment/4495743.jpg

عاشوري با اشاره به اينكه از زمان شروع كار تا به امروز علاوه بر خانواده خود توانسته است براي 50 نفر اشتغال ايجاد كند، تصريح كرد: تصميم دارم به تمام روستاهاي ايجرود بروم تا افرادي كه علاقه مند به توليد عسل و زنبورداري هستند را آموزش بدهم.

وي با بيان اينكه برداشت عسل از زنبورستان بستگي به زنبور عسل دارد، اذعان كرد: تا به شده است كه از 10 كيلو برداشت، 20 كيلو، 40كيلو، 50 كيلو برداشت عسل داشته باشم.

كارآفرين ايجرودي با اشاره به اينكه علاقه و عشق بكار شرط اصلي شروع آن كار مي باشد، بيان كرد: مسئولين نيز با تشويق و حمايت مردم مي توانند با اهداء تسهيلات كم بهره براي رونق توليد مردم را ياري كنند.

وي با بيان اينكه تشويق، حمايت مردم براي تحقق شعار سال از اهداف او مي باشد، افزود: قرار نيست همه افراد پشتميز نشين باشند بلكه با اراده، همت و تلاش مي توانيم براي خود و ديگران اشتغال ايجاد نماييم و اين ملزم به اقدام و عمل است.

عاشوري خطاب به افرادي كه مي خواهند اين كار را شروع كنند، تاكيد كرد: افرادي كه مي خواهند زنبورداري را شروع كنند سعي كنند آموزش لازم را در اين زمينه ببينند و اول با 10 الي 15 زنبور عسل شروع بكار نمايند.

كارآفرين ايجرودي با اشاره به اينكه حمايت خانواده براي جوان پشتوانه بزرگ و سرمايه كلانيبراي او است، گفت: تشويق و حمايت جوانان از سوي خانواده هاي آنان قطعا موجب پيروزي آن ها در زمينه شغلي آن ها مي شود.

http://zanjan.sazandegi.ir/attachment/4495741.jpg
http://zanjan.sazandegi.ir/attachment/4495742.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *