وبلاگ

خانه مشاغل خانگی
می 29, 2018
دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه

شتاب شگفت‌انگیز فراری 488 پیستا!شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت آقای درگ یعنی داج دیمن 2.3 ثانیه است اما در ادامه به شما نشان خواهیم داد که یک اسب رقصان چقدر می‌تواند سریع باشد! منظورمان فراری 488 پیستا است، خودرویی که از زیر دست دکترهای مارانللو رد شده و البته یک صندلی اضافه نسبت به چلنجر تک‌نفره دارد.


دست‌اندرکاران رسانه عرب جی تی این فرصت را داشته‌اند پشت فرمان نمونه پیش‌تولیدی 488 پیستا بنشینند و البته یک تست شتاب تدارک ببینند. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این خودرو به عدد شگفت‌انگیز 2.26 ثانیه رسیده است. اگر این عدد صحیح باشد بدین ترتیب پیستا حدود شش‌دهم ثانیه سریع‌تر از آن چیزی می‌باشد که خود فراری اعلام کرده است.


پیستا که به مصاف خودروهای پرفورمنسی همچون مک لارن 720S، پورشه 911 GT2 RS و لامبورگینی اوراکان پرفورمنته می‌رود شتاب صفر تا 200 کیلومتر در ساعت 6.94 ثانیه‌ای هم دارد که بسیار کمتر از رکورد اعلامی توسط فراری یعنی 7.6 ثانیه است.

اگر کل این رکوردها درست باشند پیستا به‌طور چشمگیری سریع‌تر از آنچه معتقد بودیم است اما باید اذعان کنیم که این یک خودروی فوق العاده است.


با تمامی این تفاسیر تسلا هنوز هم ادعا می‌کند رودستر جدید این شرکت شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 1.9 ثانیه‌ای در نسخه پایه داشته و حتی با پکیج سفارشی ویژه سریع‌تر نیز خواهد بود. همچنین شرکت تایوانی Xing Mobility هم با موشک Miss R خود قول شتاب باورنکردنی 1.8 ثانیه را دارد. با هجوم خودروهای الکتریکی به بازار، نسل بعدی این وسایل نقلیه دارای گشتاور آنی فوق‌العاده‌ای خواهند بود. نمی‌دانیم از این موضوع لذت ببریم یا اینکه همچنان به فکر نعره‌های یک پیشرانه 8 سیلندر تنفس طبیعی باشیم…

[دانلود ویدئو]

پدال

نظر